ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, růžové zlato 3227
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, růžové zlato 3227
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3227 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 175 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie, S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859359 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | růžové zlato |
Mohlo by Vás zajímat
6 929 Kč
Při platbě předem pouze 6 506 Kč
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, zlato BB007/17
expedice do 7 dnů15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
TURSI stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat TI002B
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč

