ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, růžové zlato 3277L
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, růžové zlato 3277L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3277L |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 345 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 300 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 3.5400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859427 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | růžové zlato |
Mohlo by Vás zajímat
PAX umyvadlová baterie do podlahy, chrom XA16
na objednávku19 599 Kč
Při platbě předem pouze 18 232 Kč
28 801 Kč
Při platbě předem pouze 26 792 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom XA07
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice černá mat PY07/15
expedice do 7 dnů9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč

