VERSI stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, bronz RV007/18
VERSI stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, bronz RV007/18
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 325 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 223 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987632 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, bronz 9596
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , černá mat/zlato mat UT007VBG
expedice do 7 dnů8 061 Kč
Při platbě předem pouze 7 569 Kč
SUGA stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom TJ006
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, chrom/zlato 3172L
expedice do 7 dnů7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 712 Kč


