ANTEA podomítkový ventil, teplá, růžové zlato 3057H
ANTEA podomítkový ventil, teplá, růžové zlato 3057H
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3057H |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.5400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859113 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | růžové zlato |

