ANTEA podomítkový ventil, studená, chrom/zlato 3052C
ANTEA podomítkový ventil, studená, chrom/zlato 3052C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Barva | Chrom/Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.5400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859045 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ANTEA podomítkový přepínač, páčka, chrom/zlato DEVIN102
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
ANTEA podomítkový ventil, teplá, chrom/zlato 3052H
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
ANTEA podomítkový přepínač, chrom/zlato DEVIN22
na objednávku3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Podobné zboží
ANTEA podomítkový ventil, teplá, chrom/zlato 3052H
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč

