ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany s retro hubicí, nikl 3888
ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany s retro hubicí, nikl 3888
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3888 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 150 mm |
| Hmotnost / ks | 5.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913861710 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nikl |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Podobné zboží
ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany, nikl 3318
na objednávku14 869 Kč
Při platbě předem pouze 13 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
23 444 Kč
Při platbě předem pouze 22 014 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
BLUE tříprvková baterie na okraj vany, chrom BUTECH3
na objednávku11 687 Kč
Při platbě předem pouze 10 872 Kč
21 681 Kč
Při platbě předem pouze 20 168 Kč

