ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany, nikl 3318
ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany, nikl 3318
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3318 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Hmotnost / ks | 3.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913861703 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nikl |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Podobné zboží
14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DIMY tříprvková baterie na okraj vany, chrom DIMTECH3
na objednávku18 051 Kč
Při platbě předem pouze 16 792 Kč
19 836 Kč
Při platbě předem pouze 18 626 Kč
28 371 Kč
Při platbě předem pouze 26 392 Kč
18 967 Kč
Při platbě předem pouze 17 810 Kč

