ANTEA nástěnná baterie, nikl 3068
ANTEA nástěnná baterie, nikl 3068
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3068 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913861628 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nikl |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Rox posuvný sprchový kout 150 x 80 cm, průhledný, stříbrná metalíza - 8C2-150-080-95-00
expedice do 10 dnů12 799 Kč
Mexen Velar L posuvný sprchový kout 90 x 75 cm, průhledný, černý - 871-090-075-03-70
expedice do 10 dnů10 582 Kč

