ANHELO skleněné gravírované umyvadlo na desku Ø 39,5cm, černá
ANHELO skleněné gravírované umyvadlo na desku Ø 39,5cm, černá
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY317B |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39,5x12 cm |
| Průměr | 395 mm |
| Šířka | 395 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 395 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114977 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
1 101 Kč
Při platbě předem pouze 1 024 Kč
Kovová podložka mezi umyvadlo a desku, výška 10mm, černá mat TY6401B
expedice do 7 dnů374 Kč
Při platbě předem pouze 348 Kč
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41 cm, hnědá s modrým vzorem PI023
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
DALMA keramické umyvadlo na desku, ? 42 cm, carrara MM117
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
SHAY skleněné umyvadlo na desku ? 42 cm, zlatá 2501-22
expedice do 7 dnů3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
6 295 Kč
Při platbě předem pouze 5 856 Kč


