ANDRA L hydromasážní vana, 160x90x45cm, Attraction Hydro, chrom 59439
ANDRA L hydromasážní vana, 160x90x45cm, Attraction Hydro, chrom 59439
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-81521.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 160x90x45 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 240.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 52.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002598 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
32 362 Kč
Při platbě předem pouze 31 233 Kč
45 623 Kč
Při platbě předem pouze 44 032 Kč
38 554 Kč
Při platbě předem pouze 37 209 Kč
64 835 Kč
Při platbě předem pouze 62 574 Kč

