DUPLA hydromasážní vana, 180x120x54cm, Attraction Hydro, chrom 56934
DUPLA hydromasážní vana, 180x120x54cm, Attraction Hydro, chrom 56934
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-13611.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 180x120x54 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 540 mm |
| Objem | 580.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 69.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055013 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Podobné zboží
62 316 Kč
Při platbě předem pouze 60 142 Kč
77 796 Kč
Při platbě předem pouze 75 082 Kč

