ROLLS obdélníkový sprchový kout 1500x1000 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1515RL3415
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1500x1000 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1515RL3415
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ROLLS |
| Rozměr | 150x100 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 625 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 79.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913917967 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
5 432 Kč
Při platbě předem pouze 5 093 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
Mohlo by Vás zajímat
21 386 Kč
Při platbě předem pouze 20 082 Kč
18 097 Kč
Při platbě předem pouze 16 994 Kč
18 097 Kč
Při platbě předem pouze 16 994 Kč
18 926 Kč
Při platbě předem pouze 17 772 Kč


