ALGA umývátko, litý mramor, 44x22cm, bílá AG440
ALGA umývátko, litý mramor, 44x22cm, bílá AG440
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 44x22 cm |
| Šířka | 440 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956546 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Lineární plastový žlab 950 mm, line mat s odtokem D 50 a otočným sifonem CH PA 950 L 1
expedice do 7 dnů2 328 Kč
938 Kč


