ALBRECHT otopné těleso 600x1250 mm, středové připojení, černá mat 600.117.6
ALBRECHT otopné těleso 600x1250 mm, středové připojení, černá mat 600.117.6
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | ALBRECHT |
| Rozměr | 600x1250 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Objem | 5.50 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 611 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
| EAN | 8590913943089 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Háček na otopné trubkové těleso, chrom 2602S/CR
expedice do 7 dnů183 Kč
Při platbě předem pouze 173 Kč
WICHER krycí rozeta pro středové připojení 50mm, černá mat 600.315.6
expedice do 7 dnů660 Kč
Při platbě předem pouze 622 Kč
WICHER připojovací sada termostatická pro středové připojení 50mm, černá mat 600.311.6
expedice do 7 dnů2 455 Kč
Při platbě předem pouze 2 316 Kč
Dvojháček pro rovná a oblá otopná tělesa, chrom 1801-23
na objednávku405 Kč
Při platbě předem pouze 383 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SKARA deska Rockstone 805x12x470 mm, bílá mat CG023-0101
na objednávku5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

