ALBRECHT otopné těleso 500x1570 mm, středové připojení, bílá 600.115.4
ALBRECHT otopné těleso 500x1570 mm, středové připojení, bílá 600.115.4
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | ALBRECHT |
| Rozměr | 500x1570 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1570 mm |
| Objem | 6.20 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 600 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 657 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 11.8000 kg |
| EAN | 8590913922763 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Háček na otopná tělesa, termoplast, bílá 202502
expedice do 7 dnů133 Kč
Při platbě předem pouze 126 Kč
WICHER připojovací sada termostatická pro středové připojení 50, provedení bílá 600.311.4
expedice do 7 dnů2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 150 Kč
Dvojháček pro rovná a oblá otopná tělesa, chrom 1801-23
na objednávku405 Kč
Při platbě předem pouze 383 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 159 Kč
Při platbě předem pouze 2 980 Kč
ALBRECHT otopné těleso 500x1250 mm, středové připojení, bílá 600.114.4
expedice do 7 dnů2 719 Kč
Při platbě předem pouze 2 565 Kč
2 983 Kč
Při platbě předem pouze 2 814 Kč
ALBRECHT otopné těleso 600x1570mm, středové připojení, chrom 600.118.1
expedice do 7 dnů4 215 Kč
Při platbě předem pouze 3 976 Kč

