ALBRECHT otopné těleso 500x1250mm, středové připojení, chrom 600.114.1
ALBRECHT otopné těleso 500x1250mm, středové připojení, chrom 600.114.1
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | ALBRECHT |
| Rozměr | 500x1250 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Objem | 4.90 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 369 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 9.6000 kg |
| EAN | 8590913964749 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | chrom |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
WICHER připojovací sada termostatická pro středové připojení 50, provedení chrom 600.311.1
expedice do 7 dnů2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 150 Kč
Háček na otopná tělesa, termoplast, chrom 202513
expedice do 7 dnů271 Kč
Při platbě předem pouze 257 Kč
Háček na otopné trubkové těleso, chrom 2602S/CR
expedice do 7 dnů183 Kč
Při platbě předem pouze 173 Kč
Dvojháček pro rovná a oblá otopná tělesa, chrom 1801-23
na objednávku405 Kč
Při platbě předem pouze 383 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 1300 mm, boční připojení, 3035 W, bílý - W433-060-130-00
expedice do 10 dnů5 524 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 500 mm, boční připojení, 1167 W, bílý - W433-060-050-00
expedice do 10 dnů2 511 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 400 mm, boční připojení, 934 W, černý - W433-060-040-70
na objednávku3 266 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 800 mm, boční připojení, 1868 W, černý - W433-060-080-70
na objednávku5 136 Kč

