ALBRECHT otopné těleso 500x1250 mm, středové připojení, bílá 600.114.4
ALBRECHT otopné těleso 500x1250 mm, středové připojení, bílá 600.114.4
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | ALBRECHT |
| Rozměr | 500x1250 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Objem | 4.90 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 525 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 9.6000 kg |
| EAN | 8590913922756 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Dvojháček pro rovná a oblá otopná tělesa, chrom 1801-23
na objednávku405 Kč
Při platbě předem pouze 383 Kč
Sušák 4 ručníků na otopná tělesa, univerzální upínání, délka 50cm, bílá 25-03-SV450
expedice do 7 dnů1 094 Kč
Při platbě předem pouze 1 034 Kč
WICHER připojovací sada termostatická pro středové připojení 50, provedení bílá 600.311.4
expedice do 7 dnů2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 150 Kč
Háček na otopná tělesa, termoplast, bílá 202502
expedice do 7 dnů133 Kč
Při platbě předem pouze 126 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 771 Kč
Dekorativní koupelnový radiátor Mexen Zoom 1100 x 530 mm, 376 W, bílý - W130-1100-530-00-20
expedice do 10 dnů3 575 Kč
radiátor STICK LEVEL 1200 x 555 mm, barva C. dle vzorníku, boční připojení RADSTIL1260.BN
na objednávku7 061 Kč


