ALBRECHT otopné těleso 600x1250 mm, středové připojení, chrom 600.117.1
ALBRECHT otopné těleso 600x1250 mm, středové připojení, chrom 600.117.1
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | ALBRECHT |
| Rozměr | 600x1250 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Objem | 5.60 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 431 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
| EAN | 8590913964718 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | chrom |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Háček na otopná tělesa, termoplast, chrom 202513
expedice do 7 dnů271 Kč
Při platbě předem pouze 257 Kč
WICHER připojovací sada termostatická pro středové připojení 50, provedení chrom 600.311.1
expedice do 7 dnů2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 150 Kč
Elektrická topná tyč s termostatem, rovný kabel, 400 W, chrom LT67444
expedice do 7 dnů2 622 Kč
Při platbě předem pouze 2 479 Kč
Dvojháček pro rovná a oblá otopná tělesa, chrom 1801-23
na objednávku405 Kč
Při platbě předem pouze 383 Kč
Mohlo by Vás zajímat
P.M.H. Topná tyč HT2 400W s krouceným kabelem Chrom PMH-HT2-C-400W
expedice do 7 dnů4 176 Kč
Při platbě předem pouze 3 783 Kč
4 639 Kč
Při platbě předem pouze 4 202 Kč

