AKASYA WC štětka na postavení, akácie
AKASYA WC štětka na postavení, akácie
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2192411 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | AKASYA |
| Rozměr | 95x370 mm |
| Průměr | 95 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Dřevo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4362 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197623 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |

