HANDICAP WC štětka na postavení, extra dlouhá rukojeť 51cm, nerez mat
HANDICAP WC štětka na postavení, extra dlouhá rukojeť 51cm, nerez mat
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-A112400 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 88x675 mm |
| Šířka | 88 mm |
| Výška | 675 mm |
| Hloubka | 88 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4640 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956192697 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |

