AIRTECH stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 417/S
AIRTECH stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 417/S
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-417/S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 212 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 206 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 3.7400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002044 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Ocelový radiátor Mexen Flat CVF11 500x1800, spod. přip., 1228 W, černý W611F-050-180-70
na objednávku8 556 Kč
4 816 Kč
Mexen Flat CVF11 radiátor 500x400, spod. přip., 273 W, bílý W611F-050-040-00
expedice do 10 dnů2 605 Kč
4 241 Kč


