ZOOM obdélníkový sprchový kout 800x900mm, rohový vstup ZL4815R-02
ZOOM obdélníkový sprchový kout 800x900mm, rohový vstup ZL4815R-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| Rozměr | 80x90 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Skládací |
| Šířka vstupu | 1048 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 62.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913978548 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Zalamovací |
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 90x80cm 72927
expedice do 7 dnů6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 229 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 900x800 mm, L/P, rohový, čiré sklo AL1592BAL1582B
expedice do 7 dnů20 074 Kč
Při platbě předem pouze 18 850 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 800x900mm, rohový vstup ZL4815L-03
expedice do 7 dnů17 286 Kč
Při platbě předem pouze 16 232 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 900x800mm, L/P varianta ZL1390ZL3280
expedice do 7 dnů14 170 Kč
Při platbě předem pouze 13 306 Kč
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 900x800mm, hran. pojezdy, rohový TL2980-5002
expedice do 7 dnů18 628 Kč
Při platbě předem pouze 17 545 Kč


