ZOOM sprchové dveře skládací 800mm, čiré sklo, levé ZL4815L
ZOOM sprchové dveře skládací 800mm, čiré sklo, levé ZL4815L
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Levé |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961601 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Levé |
| Systém otevírání | Skládací |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
ZOOM sprchové dveře do niky 800mm, čiré sklo, levé ZL4815L-01
expedice do 7 dnů9 824 Kč
Při platbě předem pouze 9 225 Kč
THRON KOMPONENT sprchové dveře 800 mm, čiré sklo TL5280
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 282 Kč
ZOOM BLACK sprchové dveře skládací 800mm, čiré sklo, levé ZL4815BL
expedice do 7 dnů11 429 Kč
Při platbě předem pouze 10 765 Kč

