ZOOM sprchové dveře 1600mm, čiré sklo ZL1416
ZOOM sprchové dveře 1600mm, čiré sklo ZL1416
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 820 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 1560 mm |
| Instalační šířka do | 1600 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 48.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844225 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Příslušenství
1 251 Kč
Při platbě předem pouze 1 183 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ZOOM rozšiřovací profil pro nástěnný pevný profil, 15mm ZL915
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 531 Kč
14 712 Kč
Při platbě předem pouze 13 792 Kč
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
SOUND sklopné sedátko do sprchového koutu, 38x35,5cm, bílá 2282
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč


