ZOOM obdélníkový sprchový kout 700x900mm L/P varianta ZL1270ZL3290
ZOOM obdélníkový sprchový kout 700x900mm L/P varianta ZL1270ZL3290
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x90 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 615 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 50.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902246 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMQ32
expedice do 7 dnů4 952 Kč
Při platbě předem pouze 4 643 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMO12
expedice do 7 dnů5 032 Kč
Při platbě předem pouze 4 717 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně, L-650, DN50 GMO22
expedice do 7 dnů5 192 Kč
Při platbě předem pouze 4 868 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Lunar T sprchový kout s levým výklopným uchycením 140 x 90 cm, průhledný, bílý - 834T-140-090-20-00-L
expedice do 10 dnů13 299 Kč
Posuvný sprchový kout Mexen Rox 140 x 90 cm, průhledný, černý - 8C2-140-090-70-00
expedice do 10 dnů12 084 Kč
Sprchový kout Mexen Exo s výklopným mechanismem 140 x 90 cm, průhledný, zlatý - 819-140-090-50-00
expedice do 10 dnů9 653 Kč


