ZOOM obdélníkový sprchový kout 700x800mm L/P varianta ZL1270ZL3280
ZOOM obdélníkový sprchový kout 700x800mm L/P varianta ZL1270ZL3280
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x80 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 615 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902239 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 80x70cm, bílá 11091
expedice do 7 dnů5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 419 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně, L-650, DN50 GMO22
expedice do 7 dnů5 192 Kč
Při platbě předem pouze 4 868 Kč
MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMQ32
expedice do 7 dnů4 952 Kč
Při platbě předem pouze 4 643 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY obdélník/čtverec sprchový kout dveře 900-1000x1000mm L/P, sklo Brick EL1738EL3438
expedice do 7 dnů11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1500x1000 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1515RL3415
expedice do 7 dnů22 944 Kč
Při platbě předem pouze 21 545 Kč
22 534 Kč
Při platbě předem pouze 21 160 Kč
17 687 Kč
Při platbě předem pouze 16 609 Kč


