ZOOM obdélníkový sprchový kout 1100x700mm L/P varianta ZL1311ZL3270
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1100x700mm L/P varianta ZL1311ZL3270
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x70 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 570 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 55.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902291 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMO12
expedice do 7 dnů5 032 Kč
Při platbě předem pouze 4 717 Kč
5 112 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ZOOM čtvercový sprchový kout 1000x1000mm L/P varianta ZL1310ZL3210
expedice do 7 dnů15 072 Kč
Při platbě předem pouze 14 153 Kč
21 468 Kč
Při platbě předem pouze 20 159 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout pivot dveře 900-1000x800mm L/P varianta EL1715EL3215
expedice do 7 dnů10 316 Kč
Při platbě předem pouze 9 687 Kč
17 687 Kč
Při platbě předem pouze 16 609 Kč


