ZOOM čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, L/P varianta ZL1210ZL3210
ZOOM čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, L/P varianta ZL1210ZL3210
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 915 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 62.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913905803 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 8 092 Kč
SOUND sklopné sedátko do sprchového koutu, 38x35,5cm, bílá 2282
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
7 353 Kč
Při platbě předem pouze 6 926 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY obdélník/čtverec sprchový kout dveře 900-1000x1000mm L/P, sklo Brick EL1738EL3438
expedice do 7 dnů11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč
ZOOM čtvercová sprchová zástěna 1000x1000mm, čiré sklo ZL5416
expedice do 7 dnů15 901 Kč
Při platbě předem pouze 14 977 Kč
ALTIS čtvercový sprchový kout 1000x1000 mm, rohový vstup, čiré sklo AL1510CAL1510C
expedice do 7 dnů18 024 Kč
Při platbě předem pouze 16 925 Kč
THRON ROUND čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2010-5005
expedice do 7 dnů19 918 Kč
Při platbě předem pouze 18 760 Kč


