ZOOM BLACK sprchové dveře skládací 900mm, čiré sklo, levé ZL4915BL
ZOOM BLACK sprchové dveře skládací 900mm, čiré sklo, levé ZL4915BL
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Levé |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961755 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Levé |
| Systém otevírání | Skládací |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
ZOOM sprchové dveře 900mm, čiré sklo ZL1290
expedice do 7 dnů9 193 Kč
Při platbě předem pouze 8 659 Kč
ZOOM sprchové dveře skládací 900mm, čiré sklo, levé ZL4915L
expedice do 7 dnů9 193 Kč
Při platbě předem pouze 8 659 Kč
ALTIS BLACK posuvné dveře 880-900mm, výška 2000mm, čiré sklo AL1592B
expedice do 7 dnů10 741 Kč
Při platbě předem pouze 10 117 Kč

