ZOOM BLACK boční stěna 800mm, čiré sklo ZL3280B
ZOOM BLACK boční stěna 800mm, čiré sklo ZL3280B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| 3D model | ANO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856136 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
ZOOM BLACK sprchové dveře 800mm, čiré sklo ZL1280B
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 332 Kč
ZOOM BLACK sprchové dveře 900mm, čiré sklo ZL1290B
expedice do 7 dnů12 289 Kč
Při platbě předem pouze 11 575 Kč
ZOOM BLACK rozšiřovací profil pro nástěnný pevný profil, 15mm ZL915B
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 612 Kč
ZOOM BLACK sprchové dveře 1000mm, čiré sklo ZL1310B
expedice do 7 dnů12 805 Kč
Při platbě předem pouze 12 061 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY BLACK boční stěna 800mm, čiré sklo 55489
expedice do 7 dnů3 992 Kč
Při platbě předem pouze 3 693 Kč
THRON boční stěna, 800 mm, čiré sklo TL3080
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 852 Kč
ROLLS boční stěna 800mm, výška 2000mm, čiré sklo RL3215
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 662 Kč


