ZOOM BLACK sprchové dveře do niky 700mm, čiré sklo, levé ZL4715BL-01
ZOOM BLACK sprchové dveře do niky 700mm, čiré sklo, levé ZL4715BL-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 697 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 685 mm |
| Instalační šířka do | 715 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 31.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913978425 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Levé |
Doporučujeme přikoupit
6 632 Kč
Při platbě předem pouze 6 218 Kč
Mohlo by Vás zajímat
STRESA koš na prádlo 42x62,5x42cm, šedá 3163GR
na objednávku5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
Prádelní koš do skříně 310x500x230mm, suchý zip, šedá UPK350
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
BELLAGIO koš na prádlo 50,5x62,5x32cm, šedá 3063GR
na objednávku5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč


