ZOOM BLACK čtvercový sprchový kout 700x700mm, rohový vstup ZL4715BL-02
ZOOM BLACK čtvercový sprchový kout 700x700mm, rohový vstup ZL4715BL-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| Rozměr | 70x70 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Skládací |
| Šířka vstupu | 837 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 62.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913978487 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
6 632 Kč
Při platbě předem pouze 6 218 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY čtvercový sprchový kout 700x700mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1970EL3115
expedice do 7 dnů10 316 Kč
Při platbě předem pouze 9 687 Kč
ZOOM čtvercový sprchový kout 700x700mm, rohový vstup ZL4715L-02
expedice do 7 dnů16 384 Kč
Při platbě předem pouze 15 385 Kč


