ZERO mýdlenka, chrom/ABS ZE002
ZERO mýdlenka, chrom/ABS ZE002
| Výrobce: | Výrobce: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-ZE002 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | ZERO |
| Rozměr | 120x63x105 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel, Plast, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062096938 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Lunar Duo s pravými panty 105 x 100 cm, průhledný, růžové zlato - 834-105P-100L-60-00
expedice do 10 dnů16 159 Kč
Mexen Flat CCF33 radiátor 900x700, spod. střed. přip., 2101 W, antracit W6C33F-090-070-66
na objednávku10 466 Kč
8 135 Kč


