ZERO držák toaletního papíru bez krytu, chrom ZE017
ZERO držák toaletního papíru bez krytu, chrom ZE017
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | ZERO |
| Rozměr | 140x56x55 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 56 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062097003 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
Dekorativní koupelnový radiátor Mexen Zoom 1100 x 530 mm, 376 W, černý - W130-1100-530-00-70
na objednávku3 685 Kč
13 268 Kč
Při platbě předem pouze 12 019 Kč


