Závěsný umývací žlab 3000x130x500 mm, nerez mat 13050.30.SP.S
Závěsný umývací žlab 3000x130x500 mm, nerez mat 13050.30.SP.S
| Výrobce: | Výrobce: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13050.30.SP.S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 300x13x50 cm |
| Šířka | 3000 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Otvor pro baterii | 5 otvorů |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 24.7300 kg |
| EAN | 8435368809712 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Senzorová stojánková baterie 6V DC (4xAA), chrom PS782
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
39 930 Kč
Senzorová stojánková baterie 24V DC, chrom PS781
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 245 Kč
Při platbě předem pouze 15 112 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
80 745 Kč
Při platbě předem pouze 75 112 Kč
Závěsné pítko 300x143x300 mm, nerez lesk 10023.B
na objednávku10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč

