Závěsný umývací žlab 2400x130x500 mm, nerez mat 13050.24.SP.S
Závěsný umývací žlab 2400x130x500 mm, nerez mat 13050.24.SP.S
| Výrobce: | Výrobce: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13050.24.SP.S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 240x13x50 cm |
| Šířka | 2400 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Otvor pro baterii | 4 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.3950 kg |
| EAN | 8435368809699 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Senzorová stojánková baterie 24V DC, chrom PS781
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
39 930 Kč
Senzorová stojánková baterie 6V DC (4xAA), chrom PS782
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
20 889 Kč
Při platbě předem pouze 19 432 Kč
31 209 Kč
Při platbě předem pouze 29 032 Kč
62 341 Kč
Při platbě předem pouze 57 992 Kč

