Závěsný pult se dvěmi umyvadly 1200x270x550 mm, nerez mat 13080.2.S
Závěsný pult se dvěmi umyvadly 1200x270x550 mm, nerez mat 13080.2.S
| Výrobce: | Výrobce: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13080.2.S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 120x27x55 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.4955 kg |
| EAN | 8435368809996 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
39 930 Kč
Senzorová stojánková baterie 6V DC (4xAA), chrom PS782
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
Senzorová stojánková baterie 24V DC, chrom PS781
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
44 969 Kč
Při platbě předem pouze 41 832 Kč
16 245 Kč
Při platbě předem pouze 15 112 Kč
22 351 Kč
Při platbě předem pouze 20 792 Kč
Závěsné pítko 300x143x300 mm, nerez lesk 10023.B
na objednávku10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč

