Závěsný háček na sprchovou zástěnu, měď mat
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, měď mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1301-08PG |
- Zavěsí/nasune se na sklo zástěny a pojistí šroubem
- Vhodné pro sklo o tloušťce 6-8 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 20x20x40 mm |
| Průměr | 20 mm |
| Šířka | 20 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Závěsná |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.0840 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122804 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 12 let |

