Závěsné WC SENTIMENTI Rimless s podomítkovou nádržkou a tlačítkem, bílá 10AR02010SV-SET5
Závěsné WC SENTIMENTI Rimless s podomítkovou nádržkou a tlačítkem, bílá 10AR02010SV-SET5
| Kód: | Kód: UBC-10AR02010SV-SET5 |
Vlastnosti
| 3D model | ANO |
|---|---|
| Rozměr | 36,3x51 cm |
| Šířka | 363 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení, WC set |
| Hmotnost / ks | 39.9300 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928154 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
Sada podomítkového WC Mexen, rám Felix Slim s WC mísou Lena, matná černá - 6103322XX85
expedice do 10 dnů8 292 Kč
Omnires STRONGFRAME + MINIMAL podomítkový WC set s ECO splach, černá mat STFWCECO1M-RBLM
expedice do 14 dnů4 176 Kč
6 602 Kč
Při platbě předem pouze 6 242 Kč


