Závěsné WC AVVA Rimless s podomítkovou nádržkou a tlačítkem Schwab, bílá 100314-SET5
Závěsné WC AVVA Rimless s podomítkovou nádržkou a tlačítkem Schwab, bílá 100314-SET5
| Kód: | Kód: UBC-100314-SET5 |
Dostupnost:
expedice do 7 dnů (info)
Vlastnosti
| 3D model | ANO |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x53 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení, WC set |
| Hmotnost / ks | 43.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928147 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
Sada podomítkového WC Mexen, rám Felix Slim s WC mísou Rico, matná černá - 6103372XX85
expedice do 10 dnů8 292 Kč
5 729 Kč
Při platbě předem pouze 5 417 Kč
ALCA AM101/1120E Sádromodul - Předstěnový instalační systém ECOLOGY pro suchou instalaci
na objednávku4 928 Kč
Při platbě předem pouze 4 659 Kč
Omnires RAPID podomítkový WC set 4v1, nikl kartáčovaný, GROHE RAPIDSETNI
expedice do 14 dnů9 433 Kč


