X-STEEL háček 30mm, nerez mat XS202
X-STEEL háček 30mm, nerez mat XS202
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XS202 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 16x16x30 mm |
| Šířka | 16 mm |
| Výška | 16 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128530 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | nerez |
Doporučujeme přikoupit
X-STEEL držák ručníků 600x65mm, nerez mat XS402
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Podobné zboží

