X-STEEL sklenka na postavení, bílá XS105W 59332
X-STEEL sklenka na postavení, bílá XS105W 59332
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XS105W |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 115x115x95 mm |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz, Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913999116 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
Sprchová termostatická baterie Novaservis Metalia 57 s horním vývodem 150 mm chrom 57963/1,0
expedice do 4 dnů3 288 Kč
Novaservis Sprchová souprava+sprchová term.baterie s horním vývodem2962 SET040/TER,0
expedice do 7 dnů4 249 Kč
Při platbě předem pouze 4 099 Kč

