X-STEEL skleněná polička 600mm, nerez mat XS601
X-STEEL skleněná polička 600mm, nerez mat XS601
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XS601 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 600x55x130 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.6970 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128639 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | nerez |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND skleněná police 900mm, chrom/čiré sklo XR009-18
expedice do 7 dnů1 296 Kč
Při platbě předem pouze 1 217 Kč
ABELINE police, sklenka + dávkovač/chrom, 800mm, rockstone, bílá mat AE802-0101-02
expedice do 7 dnů3 514 Kč
Při platbě předem pouze 3 299 Kč
X-ROUND skleněná police 600mm, chrom/mléčné sklo XR009-05
expedice do 7 dnů984 Kč
Při platbě předem pouze 924 Kč

