X-STEEL držák ručníků 300x65mm, nerez mat XS400
X-STEEL držák ručníků 300x65mm, nerez mat XS400
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XS400 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 355x55x65 mm |
| Délka | 355 mm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128585 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | nerez |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LARISSA držák ručníků 300mm, černá/měď mat WS009BC 59057
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
SHICK nástěnný sušák ručníků 500x1344 mm, kulatý, černá mat SH500B
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč

