X-SQUARE skleněná police rohová, čtvrtkruhová 200x200mm, chrom/mléčné sklo XQ009-01
X-SQUARE skleněná police rohová, čtvrtkruhová 200x200mm, chrom/mléčné sklo XQ009-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 220x55x220 mm |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| EAN | 8590913976582 |
| Hmotnost / ks | 0.8950 kg |
| Balení | 2 ks |
| BARVA | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
SMART rohová police do spár 297x15x210mm, černá mat XJ615B
expedice do 7 dnů1 763 Kč
Při platbě předem pouze 1 640 Kč
X-SQUARE držáky skleněné poličky 8mm, chrom XQ009
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
963 Kč
Při platbě předem pouze 896 Kč
Police rohová, čtvrtkruhová 200x200x8mm, čiré sklo 23487
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč

