X-SQUARE skleněná police 800mm, chrom/čiré sklo XQ009-17
X-SQUARE skleněná police 800mm, chrom/čiré sklo XQ009-17
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XQ009-17 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 800x55x120 mm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| EAN | 8590913976735 |
| Hmotnost / ks | 1.3750 kg |
| Balení | 2 ks |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat

