X-ROUND WHITE mýdlenka, mléčné sklo, bílá mat XR803W
X-ROUND WHITE mýdlenka, mléčné sklo, bílá mat XR803W
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x55x105 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.4760 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128387 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč

