X-ROUND WHITE držák ručníků 600x65mm, bílá XR404W
X-ROUND WHITE držák ručníků 600x65mm, bílá XR404W
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 655x55x65 mm |
| Délka | 655 mm |
| Šířka | 655 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.6800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127793 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND polička na ručníky s hrazdou 600mm, chrom XR419
expedice do 7 dnů2 374 Kč
Při platbě předem pouze 2 208 Kč
X-SQUARE dvojitý držák ručníků 650x120mm, chrom XQ404
expedice do 7 dnů1 410 Kč
Při platbě předem pouze 1 312 Kč
X-SQUARE polička na ručníky s hrazdou 650x110x215mm, chrom XQ601
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč

