X-ROUND GOLD sklenka, mléčné sklo, zlato mat XR903GB
X-ROUND GOLD sklenka, mléčné sklo, zlato mat XR903GB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR903GB |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x95x105 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128479 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
FLORI sklenka, mléčné sklo, bílá mat RF004/14
na objednávku1 668 Kč
Při platbě předem pouze 1 552 Kč
DIAMOND dvojitý držák skleniček, mléčné sklo, bronz 1318-05
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč

