X-ROUND GOLD háček, zlato mat XR205GB
X-ROUND GOLD háček, zlato mat XR205GB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR205GB |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x55x50 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.1540 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127274 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Mist-F Duo skládací 115 x 115 cm, průhledný, černý - 8A6-115L-115P-70-00
expedice do 10 dnů13 371 Kč
Sprchové dveře Mexen Lunar s pravými panty 115 cm, průhledné, stříbrná - 834-115-000-95-00-P
expedice do 10 dnů8 437 Kč
Mexen Rox-3S L třístěnný posuvný sprchový kout 100 x 110 cm, průhledný, chrom - 8C2L-100-110-01-00-3S
expedice do 10 dnů15 301 Kč
Mexen Kioto L Sprchová zástěna 110 x 200 cm, pruhy, kartáčovaná měď - 800-110-103-65-09
expedice do 10 dnů7 150 Kč

